صفحه اصلی > در باره ما

کی هستیم

ETANG حفاری توليد خدمات محدود (ETANG) به یک تامین کننده پیشرو چینی و ارائه دهنده خدمات برای صنایع انرژی جهان به دنبال. ما برای مشتریان ایجاد ارزش با یکپارچه سازی مردم و فن آوری و تجربه و صندوق است. موفقیت ETANG پس از موفقیت مشتریان می آید. بنابراین رضایت مشتری تنها ماموریت برای ETANG است.

محدوده عرضه عمده: نفت & گاز حفاری و تجهیزات نفت & گاز تجهیزات تکمیل و تحریک سرچشمه و خوب کنترل تجهیزات ابزار downhole OCTG تجهیزات گاز (اکسیژن، نیتروژن، هیدروژن گیاه) و گاز طبيعي و روانگرایی و تجهیزات برای پردازش. قطعات یدکی و خدمات نیز گنجانده شده است.

ما با مدیریت و همکاری با صدها موسسه مهندسی تولید کارخانه/تسهیلات سازمان بازرسی، فورواردر حمل و نقل. ما هر فرصت تک به خدمت مشتریان گرامی. بنابراین برای هر درخواست مشتری ما راه حل های حرفه ای و رقابتی در کوتاه ترین زمان پاسخ ارائه دهد.

ETANG تمرکز بر خاورمیانه و آفریقای شمالی آسیای مرکزی آسیای جنوب شرقی آمریکای شمالی و آمریکای جنوبی. مناطق عمده تولید نفت این بازار هدف اصلی ما هستند. نزدیک بازار نزدیک مشتری است ما استراتژی های بازاریابی و شبکه فروش ما را پوشش می دهد بسیاری از این کشورها تولید نفت. ارزش ترین دارایی به ETANG می باشد و برای نگهداری تصویر نام تجاری ما ما همه محصولات و خدمات با ETANG خواهد بود مطابق با استانداردهای بین المللی کیفیت مطمئن باشند و پس از خدمات موجود وعده.

به عنوان یک فناوری شرکت های فشرده، ما استفاده از تخصص فنی خود را به ایجاد ارزش برای مشتریان. ما تمرکز بر مراقبت چه مشتری ما. تیراندازی مشکل تجهیزات عملیات پشتیبانی و تعمیر و نگهداری پیشگیرانه هستند ارزش ما افزوده خدمات برای مشتری ما. وجود ما فقط برای مشتری ما موفقیت پایدار است. انرژی جهان در حال اجرا می کند و ETANG مشتری در حال رشد می کند. "مشتری مداری" فلسفه عمل ETANG برای همیشه خواهد بود.


مزیت های ما

عرضه محصول با کیفیت بالا ثابت زمینه در داخل بودجه مشتری.

ما هزینه بهره برداری از طریق اندازه جمع و جور ما از مدیریت و بازاریابی تیم به حداقل رساندن.

تنها/عمومی distributorship با بسیاری از تضمین شده کارخانه/کارگاه در صنعت.

مدیریت زنجیره تامین، بالغ ما می تواند تضمین کالا مهندسی، تولید و آزمایش با توجه به استانداردهای صنعت سخت ترین.

بیش از ۱۰ سال سابقه مدیریت پروژه، ما هر مرحله مهندسی، تولید، مونتاژ test به حمل و نقل در داخل جدول در ورد یکی دیگر در زمانی اتفاق می افتد به مشتری ما همیشه تضمین می تواند.


چشم انداز ما

تامین کننده پیشرو در بخش انرژی می باشد.