سیستم کنترل الکتریکی سوپاپ

سیستم کنترل الکتریکی سوپاپ

سیستم کنترل الکتریکی سوپاپ سیستم کنترل الکتریکی سوئیچ عمدتا شامل مرکز کنترل موتور، سیستم فرکانس کارآزمونی و سیستم رکتیفایر کنترل سیلیکون است.

ارسال درخواستچت کن
جزئیات محصول

سیستم کنترل الکتریکی سوپاپ


مرکز کنترل موتور (MCC)

ما مرکز کنترل پیشرفته موتور نوع هوشمند را عرضه می کنیم. موتورهای 75HP و کوچکتر کنترل کننده های FVNR هستند و موتورهای بزرگتر از 75HP کنترل کننده نرم نرم هستند. موتور ممکن است بسته به شرایط کنترل، می تواند از پانل MCC، مکان موتور محلی یا کابین حفاری شروع / متوقف شود. تمام موتورها حفاظت شده با اضافه بار هستند و وضعیت آنها به طور کامل از کابین حفاری کنترل می شود.


سیستم فرکانس متغیر (VFD)

ما برای سیستم های حفاری Siemens یا ABB Variable Frequency Drives را انتخاب می کنیم. ادغام درایو ها در شبکه برق ساده و انعطاف پذیر از طریق اتوبوس ارتباطی است. این تطبیق پذیری ما را قادر می سازد تا کارکرد حفاری خودکار را در نظر بگیریم. پمپ بنزین با گشتاور کامل با سرعت صفر و یک سیستم کلی انعطاف پذیر و هوشمند. قطعات مورد استفاده ما از سیستم رانندگی برای ترمز دینامیکی استفاده می شود که باعث می شود سیستم ترمز کارآمد تر با موقعیت دقیق، سایش و پارگی کمتر و اجزای ترمز مؤثرتر و ترمیم شود.

از آنجایی که قطعات ما دارای توانایی احیا کامل است، قدرت بیش از حد از طریق مقاومت ترمز پویا پویا پراکنده می شود. بانک مقاومت ما از فولاد ضد زنگ ساخته شده است و در محفظه فولاد ضد زنگ قرار دارد. هر بانک مقاومت با دستگاه های سوئیچ درجه حرارت از وضعیت گزارش به سیستم کنترل ما مجهز است.

طراحی برای اضافه کاری و تعویض پذیری برای سیستم درایو کامل استفاده می شود. در صورت شکست یک ماژول قدرت VFD، درایو با قدرت موجود جدید سازگار خواهد بود. ماژول ها برای تغییر ساده هستند بنابراین کلیه خرابی ها به حداقل می رسد.


سیستم درایو SCR

سیستم دیجیتال SCR کامل می تواند از دستگاه 1000HP تا 2000HP قدرت داشته باشد و سیستم SCR اصلی سیستم کامل کنترل دیجیتال الکتریکی است. این سیستم شامل سیستم کنترل drawworks، سیستم کنترل دوار میز، سیستم MCC / منبع تغذیه، سیستم کنترل گلدان پمپ، ابزار دقیق، دوربین مدار بسته و رادیو و غیره است. هر سیستم میتواند کنترل فرایند مستقل را بر نیازهای عملیاتی پیاده کند، در عین حال کامل کنترل یکپارچه کل حفاری فعالیت.


Hot Tags: سیستم کنترل الکتریکی دیسک، چین، تامین کنندگان، نفت، حفاری، میدان نفتی، استاندارد API، نفت و گاز
محصولات مرتبط
پرس و جو