مخزن مایع مخزن

تانک مایع خنک کننده ETANG می تواند مخزن مایع فریزر برای گازهای مایع را عرضه کند، محصولی با کیفیت بالا را با هزینه رقابتی عرضه کند، و ما بهتر می دانیم که مشتری چه چیزی را نیاز دارد و طراحی ما را با توجه به نیازهای مورد نیاز، مناسب می داند. مخزن فریزر شامل مخزن LOX، مخزن LIN، مخزن LAR و مخزن LNG است.

ارسال درخواستچت کن
جزئیات محصول

مخزن مایع مخزن

گازهای مایع در طیف گسترده ای از کاربردها، از جمله پردازش فلز، فن آوری پزشکی، الکترونیک، تولید انرژی و صنایع غذایی استفاده می شود. بیشتر و بیشتر از این گازهای صنعتی به صورت مایع به مشتریان در دماهای کم عمق تحویل داده می شود و به آنها اجازه می دهد تا در آینده برای ذخیره سازی در محل ذخیره شوند. ما مخازن فریزر برای گازهای مایع زیر ارائه می دهیم:

اکسیژن مایع (LOX)

نیتروژن مایع (LIN)

آرگون مایع (LAR)

گاز طبیعی مایع (LNG)


مخازن دارای ظرفیت 3000 تا 200000 لیتر می باشند و به ترتیب با فشار کاری استاندارد 18، 22 یا 36 بار می باشد.


مخازن ما مطابق با استاندارد اروپایی تجهیزات فشار (PED) یا ASME VIII، Div. 1. مخازن LITS (پیشرو استاندارد بین المللی مخزن).


هر مخزن عایق الکتریکی است و می تواند به عنوان یک نصب عمودی یا افقی تحویل داده شود. عروق درونی و لوله کشی ساخته شده از فولاد ضد زنگ برای اطمینان از پاکیزگی درجه بالا. پوسته خارجی به طور خاص پوشیده شده است و یک سیستم vacuum-perlite با یک جاذب مولد اکستروژن برای اطمینان از عایق عالی استفاده می شود.


Hot Tags: مخزن مایع فریزر، چین، تامین کنندگان، نفت، حفاری، میدان نفتی، استاندارد API، نفت و گاز
محصولات مرتبط
پرس و جو