صفحه اصلی > دانش > محتوای
چقدر ماشین حفاری کار می کند؟
- Jul 06, 2018 -

پنج روش کار متداول در ماشین آلات حفاری:

1 حفاری دکل حفاری دوار ارتعاش DTH. دستگاه حفاری به ترکیب سنگ از ترکیبی از ارتعاش و حرکت چرخشی متور می شود. این مته شامل یک مته، یک لرزاننده، یک دمپر و یک سیلندر راهنمای است. نیروی هیجان انگیز تولید شده توسط ویبراتور باعث می شود که کل ابزار حفاری برای انجام یک حرکت نوسان مخروطی برای شکستن سنگ تشکیل شود. چاه با گردش معکوس هوای فشرده شسته می شود، به طوری که قلمه ها از چاه خارج از لوله و حفره داخلی لوله مته تخلیه می شود. عمق حفاری می تواند به 150 متر برسد.

2 مته هیدرولیک قدرت. موتور هیدرولیک توسط گیربکس رانده می شود و چرخ دنده و شیر آب را بر روی مته چرخش با یک سر قدرت بالا و پایین برج به حرکت می گذارد تا قطر مته و بیت مته را برای چرخش تشکیل سنگ ایجاد کند. می توانید چاه های قطر بزرگ را تمرین کنید.

3 فشار گاز و شستشوی ماشین آلات دوار. یک کمپرسور هوا به جای پمپ گلوله در دستگاه حفاری دوار دوار استفاده می شود و به جای گلدان، هوا فشرده برای شستن چاه استفاده می شود. معمولا، روش گردش معکوس نیز اتخاذ می شود، که همچنین گردش گردش معکوس گازی نامیده می شود. این مناسب برای مناطق خشک با چاه های عمیق و کمبود آب و لایه های خاک یخ زده است.

4 مخروط گلدان لایه خاک را با مته حفاری مخروطی بچرخانید. با توجه به اندازه مته، مخزن مخزن و مخروط پلاستیکی کوچک به ترتیب توسط انسان یا قدرت هدایت می شوند. خاک قطع شده به گلدان افتاده و به زمین منتقل می شود تا تخلیه شود. مدل ابزار دارای مزایای استفاده از ساختار ساده و کارایی پایین است و مناسب برای لایه خاک خاك یا لایه خاکریز شن و ماسه است. عمق حفاری مخروط پلاستیکی کوچک 80-100 متر و مخروط بزرگ دیگ 30-40 متر است.

قوی، سرعت حفاری، مناسب برای تشکل های شل با لایه های خاک، لایه های شن و سنگریزه کمتر از قطر داخلی لوله مته. عمق حفاری عموما در عرض 150 متر است.


Related Products