صفحه اصلی > دانش > محتوای
اصل کار و حالت کار دستگاه حفاری
- Jul 06, 2018 -

ماشین آلات حفاری نقش مهمی در جامعه مدرن صنعتی ایفا می کنند. ماشین آلات حفاری برای حفاری خانه، سایت های ساخت و ساز و پژوهش های علمی مورد نیاز است. با این حال، بسیاری از مردم نمی دانند چگونه ماشین حفاری کار می کند و چگونه کار می کند، و همچنین ویژگی های استفاده از آن.

حالت کار دستگاه حفاری نوع گردش معکوس پمپ است. اصل کار این است که تحت فشار جو، سیال گردش می کند از مخزن رسوب به پایین چاه در طول حلقه حلقوی چاه از طریق کانال آب زیر آب، به دلیل چرخ دنده درایو لوله مته و درایو حفاری برای چرخاندن برای حفاری. فشار منفی ایجاد شده توسط مکش پمپ باعث می شود که گلهای باقی مانده به داخل حفره داخلی لوله مته متصل شوند و سپس به مخزن برسد و از طریق پمپ گلوله به مخزن رسوب منتقل شود. مایع گردش پس از رسوب ادامه می یابد به چاه، بنابراین تشکیل یک چرخه معکوس. مته به کار

سر مته هیدرولیک موتور هیدرولیک توسط گیربکس رانده می شود و چرخ دنده و شیر آب را بر روی مته چرخش با یک سر قدرت بالا و پایین برج به حرکت می گذارد تا قطر مته و بیت مته را برای چرخش تشکیل سنگ ایجاد کند. می توانید چاه های قطر بزرگ را تمرین کنید.

DTH نوسان حفاری دکل حفاری تشکیل سنگ توسط ترکیبی از نوسان و حرکت معکوس حفر می شود. این مته شامل یک مته، یک نوسانگر، یک دمپر و یک سیلندر راهنمای است. نیروی هیجان انگیز تولید شده توسط اسیلاتور باعث می شود که کل مته برای انجام حرکت نوسان مخروطی برای شکستن تشکیل سنگ ها انجام شود. روش گردش خون معکوس هوای فشرده برای شستن چاه استفاده می شود، به طوری که قلمه ها از چاه خارج از لوله و حفره داخلی لوله مته تخلیه می شود.

دستگاه دوار دیزلی فشرده شده یک کمپرسور هوا به جای یک پمپ گلدان بر روی دنده عقب چرخشی استفاده می شود و به جای گل برای شستن چاه استفاده می شود. معمولا از روش گردش معکوس استفاده می شود، همچنین به عنوان گردش معکوس گاز شناخته می شود. این مناسب برای مناطق خشک با چاه های عمیق و کمبود آب و لایه های خاک یخ زده است.


Related Products