صفحه اصلی > دانش > محتوای
مزایای سیستم های چندمنظوره خوب حفظ روانکاری خوب چیست؟
- Jul 06, 2018 -

تولید حرفه ای ما از ماشین آلات حفاری، ماشین آلات کوچک حفاری، ماشین آلات حفاری کشاورزی، ماشین آلات حفاری سنگ، ماشین آلات کوچک حفاری باید حالت روانکاری خوب حفظ شود. بنابراین، مزایای یک ماشین حفاری کوچک، حفظ حالت روانکاری خوب چیست؟

1. کاهش اصطکاک، که عملکرد اصلی تجهیزات روانکاری مانند ماشین آلات کوچک حفاری است. از آنجا که روغن روان کننده فیلم های کوچک ماشین آلات حفاری، ما می توانیم مقاومت اصطکاک را کاهش می دهد به منظور جلوگیری از تماس مستقیم از سطوح فلزی چندین قطعه انتقال. علاوه بر این، مصرف سایش و پاره شدن می تواند کاهش یابد.

2، خنک کننده و گرمازدایی، در قطعات چرخشی با سرعت بالا، به علت اصطکاک برای تولید حرارت کامل، اگر شما سعی نکنید گسترش گرما، افزایش خواهد یافت، و در نتیجه قطعات سوزان.

3. با توجه به انعطاف پذیری و مسدود بودن دستگاه حفاری کوچک، پلاستر مهر و موم بر روی مهر و موم مهر و موم شده است، زیرا غوطه وری روغن به طور موثر می تواند به عنوان یک مهر و موم.

4. علاوه بر این، دستگاه حفاری کوچک دارای حالت روانکاری خوب است و می تواند نقش حفاظت از زنگ را بازی کند. حفاری های کوچک در فضای باز اغلب توسط باد از بین می روند. این اتفاق معمولی است. این مستلزم زنگ زدن بر روی سطوح فلزی است. اگر گریس خوب به سطح اعمال شود، می تواند عمر تجهیزات را افزایش دهد.

بالا در اینجا است، خوش آمدید به بازدید از وب سایت رسمی ما برای یادگیری بیشتر!


Related Products