صفحه اصلی > دانش > محتوای
سر قدرت دستگاه حفاری چیست؟
- Jul 06, 2018 -

سازمان قدرت دستگاه حفاری بخش مهمی از دستگاه حفاری طولانی است. سر قدرت چرخش قدرت شفت کم سرعت را از طریق لوله مته فلنج و دنده حفاری می چرخاند. در زیر مشخصات و استفاده از سر قدرت بافت قدرت توصیف می شود.

سر قدرت با استفاده از یک مکانیزم کاهش سه حلقه، و این نوع ساختار افتتاحیه یک محصول به درستی بالغ است. گیرنده سوراخ پایه بزرگ دارای ظرفیت بار بالا، ساختار جمع و جور، سر و صدای کم و عمر طولانی است. این دستگاه قدرتمند ترین دستگاه برای حفاری های داخلی است. این موتور دارای دو موتور خنک کننده هوا، ردگیرها، آرنج ها، اگزوز ها، فریم های بلند و یک پیکربندی سریع اسلاید است. در طول عملیات، دو موتور از طریق سرعت بالای چرخ دنده و سرعت چرخش چرخانده می شود و شفت کم سرعت قدرت از طریق میله فلنج و بیت مته چرخش می یابد.

اصل اصلی سازمان قدرت این است که موتور توسط یک ساختار چرخ دنده هدایت می شود که می تواند عملکردهای خسته کننده، فرزکاری، حفاری و غیره را انجام دهد. بعضی از آنها دارای ریل راهنمایی هستند و می توانند در محدوده کوچکی از خطوط مستقیم حرکت کنند، همانطور که نشان داده شده است در عکس، که می تواند ثابت شود و نمی تواند حرکت کند. توانایی تکمیل فرایند ساده معمولا بسیار دقیق نیست.

اسپیندل ضربه زدن به حفاری یک مولفه قدرت است که می تواند برای افزایش کارایی حفاری، ضربه زده یا مجهز به یک محور چند جهته باشد. این یک پردازش کالا با نیازهای دقیق دقت است و محصولات تولید انبوه می توانند برای کارهای اتوماسیون مجهز شوند.


Related Products