صفحه اصلی > اخبار > محتوای
مقدمه ای برای توسعه و بهره برداری از پروژه های حفاری بهار
- Jul 06, 2018 -

توسعه و بهره برداری از پروژه های حفاری چشمه اب معدنی به آب های بهار با دمای آب بیش از 20 درجه سانتیگراد اشاره دارد. این منبع طبیعی با ارزش است. توسعه منابع آب گرم به شدت در سراسر جهان مورد ارزیابی قرار گرفته است. توسعه و بهره برداری از پروژه های حفاری بهار در سراسر جهان عمدتا در سه جنبه تمرکز دارد:

1 پزشکی و جراحی. بهار داغ حاوی بسیاری از عناصر است که برای سلامت انسان مفید است و استفاده از آن به مدت طولانی توسط انسان ها ارزیابی شده است. در قرن بیست و یکم، ژان هانگ، دانشمند سلسله شرق هان، در "بهار فو" گفت: "این بیماری بسیار داغ است،" بهار داغ "Pu Xia." تحقیقات پزشکی مدرن معتقدند که چشمه های آب گرم اثرات درمانی یا درمانی دارند ده ها تن از بیماری ها است. طبق این مطالعه، نرخ چشمه آب گرم برای بیماری های پوستی 11.17٪ و میانگین موثر آن 85.02٪ می باشد.

2 استفاده از صنعت و کشاورزی. کشاورزی بهار بهار موجب نگرانی گسترده در چین شده است. پکن از آب چشمه آب استفاده می کند تا کشت کاشت کشاورزی و آبزی پروری ویژه را به ارمغان بیاورد و مزایای اقتصادی خوبی به دست آورد. در حال حاضر، پکن هر ساله بیش از 300 هکتار سبزیجات ویژه سبز را کاشته است. بیش از 70 نوع گل گرانبها، 8 میلیون گل در گلخانه های گلخانه ای.

3 توسعه توابع سفرهای تفریحی چشمه های گرم منابع ارزشمندی گردشگری هستند و عملکرد آنها در اوقات فراغت، سرگرمی، تعطیلات و گشت و گذار در سراسر جهان به طور گسترده ای مورد استفاده قرار می گیرد. صنعت آبگرم در برخی کشورها در حال پیشرفت است.


Related Products