صفحه اصلی > اخبار > محتوای
مزایای تجهیزات حفاری ژئوترمال چیست؟
- Jul 06, 2018 -

در حال حاضر، تجهیزات حفاری زمین گرمایی در چین، با توسعه بیشتر توسعه زمین گرمایی و پیشرفت تکنولوژی حفاری در زمینه های مختلف دیگر نیز توسعه متناظر است. انواع مختلفی از تجهیزات حفاری زمین گرمایی وجود دارد که اساسا می تواند نیازهای حفاری زمین گرمایی را در فرایند توسعه زمین گرمایی برآورده کند. در وسط، آن به تدریج نقش مهمی را بازی می کند. پس مزایای تجهیزات حفاری زمین گرمایی چیست؟

1. آسان برای جمع آوری و انهدام

تجهیزات حفاری ژئوترمال نسبت به چاه های آب نسبتا بزرگ است. این برای مونتاژ و جداسازی راحت است، دوره ساخت و ساز را کوتاه می کند، و اجزای حفاری دکل، مانند پمپ ها و ماشین آلات، باید وزن کم و یکپارچگی را به دست آورند.

2. ظرفیت وینچ و دستگاه حفاری اتوماتیک

حفاری ژئوترمال حفاری با قطر بزرگ است. ستون حفر شده عمدتا سنگ سخت، شکسته و سنگین با درجه حرارت بالا است. بار و چرخش بیت حفاری عوامل مهمی است که بر حفاری تاثیر می گذارد، بنابراین ظرفیت وینچ بزرگ است و سرعت حفاری و صرفه جویی در کار باید بهبود یابد. دستگاه حفاری اتوماتیک

3. حفاری عمیق حفاری پمپ جابجایی بزرگ

پس از تماس با گلدان های ریز باعث ایجاد درجه حرارت بالا در طول فرآیند حفاری می شود، به نقطه ی جوش بلافاصله گرم می شود و خطر سوزش وجود دارد و درجه حرارت بالا تأثیر زیادی بر بیت حفاری دارد و عملکرد گل خود نیز تغییر می کند، که اغلب موجب سقوط دیوار می شود. برای کنترل درجه حرارت خوب، باید آن را با یک پمپ جابجایی بزرگ که با دستگاه خنک کننده گل سازگار است، مجهز کنید.

4. دستگاه ضد اسپری

هنگام حفاری، وضعیت خوب به شدت تغییر می کند و آب داغ یا افزایش بخار گرم به احتمال زیاد رخ می دهد. این نوع دستگاه یک دستگاه محافظتی مقاوم در برابر حرارت است که قادر به سرعت متوقف کردن انفجار است.


Related Products