صفحه اصلی > اخبار > محتوای
استفاده از حفاری زمین گرمایی چیست؟
- Jul 06, 2018 -

هنگامی که صحبت کردن در مورد حفاری زمین گرمایی, مردم عادی اول باید از چشمه های آب گرم حمام کردن فکر. در واقع حفاری زمین گرمایی بسیار بیش از این استفاده ساده است. ژئوترمال به سه دسته تقسیم می شوند: درجه حرارت بالا، متوسط درجه حرارت بالا و سطح. بالای 150 درجه سانتی گراد در شرایط بخار وجود دارد. زمین گرمایی حرارت بالا است. 90 ° C ~ 150 درجه سانتی گراد، حضور مخلوط آب و بخار، و غیره، است متوسط درجه حرارت زمین گرمایی; بالاتر از 25 درجه سانتی گراد، زیر 90 درجه سانتی گراد، با آب گرم و آب گرم و آب داغ و شرایط دیگر آن حرارت زمین گرمایی است. بعد ما با هم برای پیدا کردن دقیقا همان چیزی است به استفاده از حفاری زمین گرمایی آمده است.

1، درجه حرارت بالا تولید برق، زمین گرمایی تولید برق، زمین گرمایی دما متوسط نیز می توان برای گرم کردن، بالا درجه حرارت زمین گرمایی می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای حمام کردن, درمان های پزشکی Hengyu نیز می تواند برای کشت گلخانه ای و گرمایش استفاده می شود ، آبزیان، و غیره.

2. مقام اول برای تولید برق استفاده کنید. این غیر معمول استفاده از نیروگاه زمین گرمایی مجهز به آب گرم با درجه حرارت متوسط خارج از کشور است. آلاسکا واحد است که 72 درجه سانتیگراد با استفاده از آب های زمین گرمایی برای تولید برق ساخته شده است. در فرودگاه تنگچونگ یوننان چین, نیز وجود دارد تولید انرژی متوسط درجه حرارت. ایستگاه.

3، چاه های زمین گرمایی نیز برای گرم کردن استفاده می شود می تواند. علاوه بر حفاظت از محیط زیست، صرفه جویی در انرژی زمین گرمایی حرارت فناوری ساده و آسان، درخواست دمای نسبتا گسترده ای از 15 درجه سانتیگراد هم ~ مقیاس دمای 180 درجه سانتی گراد می تواند استفاده شود. و 103 درجه سانتی گراد حرارت عمومی آب فقط برای جلوگیری از گرمایش، غیر مستقیم به سیستم گرمایش و حرارت.

4 زمین گرمایی باید توقف برنامه "گام" مانند اجازه منابع زمین گرمایی "به بهترین استفاده را"، اولین گام برای گرم کردن; مرحله دوم به ماهیگیری چشمه های آب گرم برای تامین گرمایش کف; مرحله سوم آبزیان، بعد، آن را به چشمه های آب گرم کاشت و برداشت پایه که مخصوص سبزیجات و گل و میوه های مختلف تازه برای کاشت و آبیاری استفاده شد معرفی شده است. در پایان، آن را در دریاچه پارک چشمه های آب گرم که در زمستان مسدود کردن بود و آب سبز همیشه روشن بود مرخص شد.


Related Products